Hakkımızda

Dedektiflik bürosu olarak, profesyonel bir çalışma prensibi ile sizlere seçenekler ve kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Dedektiflik hizmetleri almak için çok fazla seçenek vardır. Uzun zamandır piyasada sizlere çözüm önerileri sunuyoruz. Çok geniş bir çalışma alanına sahibiz. Özel dedektiflik hizmetlerimiz geniş bir hizmet alanıdır. Ekibimiz Türkiye’nin 81 ilinde de hizmet veriyor. Aynı zamanda yurt dışı çalışmalarımız da devam ediyor. Özel dedektiflik şirketi olarak huzurunuz için çalışıyoruz.

Dedektiflik, bir olay için delil ve kanıt toplama gerektiren bir iştir. Danışan kişinin farklı yardım alanları olabilmektedir. Ekibimiz bu anlamda son derece geniş bir alan üzerinden hizmet seçenekleri sunmaktadır. Sunulan seçenekler, belirli profesyonel kalıplar içinde olmaktadır. Bizi takip etmeniz halinde sorunlarınızı en kısa süre içinde çözebilirsiniz.

Vizyon

Kuruluş amacımız daha iyi bir toplum huzuru sağlamaktır. Bu anlamda yargı ve kolluk görevlerine hizmet veririz. Vizyonumuz ışığında en kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Bizi tercih etmeniz son derece önemlidir. Ekibimiz geniş bir personel kadrosundan oluşuyor. Bu anlamda emekli polis ve avukat gibi iş kollarından bir ekip kurduk. Uzun zamandır hizmet veriyoruz.

Kuruduğumuz günden bu yana en iyi hizmeti sunmaktayız. Şirketimiz birçok alanda uzmanlaştı. Bunu süreç içinde gerçekleştirmeyi başardı. Türkiye’de dedektiflik mesleği devlet tarafından tanınmaz. Bu anlamda özel dedektiflik hizmetleri popülerdir. Şirketimiz uzun zamandır bu alanda sizlere en iyi hizmeti veriyor.

Misyon

Türkiye’nin en iyi dedektiflik bürosu olma yolunda ilerliyoruz. Bu anlamda sağlam çalışmalar yapıyoruz. Danışma grubumuz piyasada ender rastlanan tecrübe sahibi. Bu anlamda birçok firmanın önündeyiz. Özel dedektiflik hizmeti almak için bizi seçin. Ekibimiz güncel seçeneklere sahiptir. Bu anlamda güvenilir olduğunu ifade etmek mümkündür.

Türkiye’de çok sayıda özel dedektiflik bürosu var.  Bunlar arasında hizmet kalitesi yüksek olan seçenekler de yer alıyor. Misyonu gereği büromuz her geçen gün genişleyen yapıda. Bu da sizlere en iyi seçenekleri sunuyor.

Hizmetlerimiz

Özel dedektiflik bürosu çok geniş bir hizmet ağına sahip. Bu anlamda çok fazla talep alırız. Eş takibi ve sevgili takibi bizim için son derece önemlidir. Evlilik önce takiplerde, sizlerin hayatlarını kurmaya yönelik adımlar atılır. Bunun yanında borçlu takibi de son derece önemlidir. Kişi alacağı olan kişiyi bulamayabilir. Bu anlamda adres takibi yapılmalıdır. Farklı stratejiler izlenebilir. Bunları doğru bir şekilde takip etmek gerekir. En iyi sonuç bu şekilde alınır.

Eş takibi

Çocuk takibi

Velayet için delil toplama

Sevgili takibi

Dolandırıcılık ve sahtekarlık 

Borçlu takibi

Şirket danışmanlık hizmetler

Personel takibi

Danışmanlık büromuz sizlere en iyi hizmeti sunuyor. Tüm hizmet alanları başlığında uzman bir ekibimiz var. Ekibimiz sürekli olarak güncelleniyor. En iyi hizmeti sunmak için yarış halindedir. Bizimle anında görüşme yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veriyoruz. Bu anlamda son derece aktifiz. Dedektiflik bürosu olarak profesyonel bir çalışma anlayışımız var. Anında bizimle görüşmeniz bu sayede mümkündür.

Türkiye’de özel dedektiflik sektörü gelişmeye devam ediyor. Bizden yardım almanız bu anlamda son derece önemlidir. Ekibimiz aktif olarak hizmet veriyor. Sürekli olarak güncellenen bir anlayışa sahibiz. Hakkımızda bilgileri okumanız halinde, kuruluş amacımız, vizyon ve misyonumuzu öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli iletişim kanalları üzerinden de bize ulaşabilirsiniz.

Ekibimiz oldukça geniştir. Ofislerimizde çalışma şartları oldukça rahattır. Sizinle iş birliği içine hizmet veriyoruz. Şeffaf bir anlayışımız var. Gizlilik prensiplerinin sınırlarını bilerek, bunu uyguluyoruz. En geniş hizmet seçenekler için bizi takip edin. Türkiye’nin her ilinde sizlere hizmet veriyoruz.


Hakkımızda

Biz Kimiz Ve Neler Yaparız?

Aker Dedektiflik Şirketi Olarak Kanun Kapsamında Türkiye’de Aklınıza Gelebilecek Her Türlü Dedektiflik Hizmeti Vermekteyiz.Bu Hizmetler Nelerdir Diye Merak Eden Müşterilerimiz Hizmetlerimiz Bölümünden Detayları İnceleyebilir Ve İhtiyacı Olan Hizmeti Alabilir.

Hangi Bölgelerde Hizmet Vermekteyiz?

Aker Dedektiflik Olarak Sizlere Şuanda Türkiye’nin Tamamında Hizmet Vermekteyiz. Bulunduğunuz Bölgede Ofisimiz Yok İse Sorun Yapmayın Çünkü Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız Yine Hizmet Alabilirsiniz.

Profesyonel Ekip

Profesyonel ekibimiz ile en iyi sonuçlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

profesyonel ekipmalar

Profesyonel makina ve ekipmanlarımızla sizleri istemiş olduğunuz en iyi sonuca en iyi kanıtlar ile ulaştırmaktayız.

çözüm süreci sonrası destek

Çözüm sonrası destek ile avukatlarımızdan yardım alabilirsiniz. İhtyacınız olan bütün desteği sağlamaktayız.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!

Sosyal medyada bizi takip ederek merak ettiğiniz bütün sonuçlara ulaşabilirsiniz.