dolandırıcılık olaylarını araştırma

Dolandırıcılık olaylarını Araştırma Hizmeti

Ülkemizde son zamanlarda dolandırıcılık suçu artış gösterdi. Bununla beraber, kişilerin dolandırıcılara karşı olan alma refleksi gelişti. Özel dedektiflik büroları dolandırıcılık olaylarını araştırma hizmeti ile bireylere ve kurumlara yardımcı olmaktadır. Çok fazla dolandırıcılık türünün üremiş olması, beraberinde buna karşı olan hizmetlerin de farklı türlerde olmasına neden olmaktadır.  Telefon dolandırıcılığı, internet dolandırıcılığı, yüz yüze dolandırıcılık gibi farklı yöntemler vardır. Aynı zamanda gayrimenkul dolandırıcılığı da büyük artış yaşadı.

Dedektiflik, hukukun temel ilkelerine dayanan, özel araştırma hizmetleridir. Bu hizmetler esnasında yargıda işe yarayacak olan delil ve belgeler toplanır. Sonrasında da mahkeme sürecinde bunlar sunulur. Ülkemizde dedektiflik hizmetleri özel şirketler tarafından verilmektedir. Birçok ülkede dedektiflik emniyet müdürlüklerine bağlıdır. Ülkemiz de işleyiş biraz farklıdır.

Özel dedektiflik büroları kurumlara ve şahıslara hizmet vermektedir. Bu hizmetler sayesinde birçok süreç sona erer. Dolandırıcılık işlemlerinde yaşanan artış, dedektiflik hizmetlerinin bu alanda daha kapsamlı hizmet vermesine neden oldu. Ülkemizde dolandırıcılık hizmeti veren büroların sayısı da sürekli olarak artış gösterir.

Dolandırıcılık Olaylarını Araştırma

Dolandırıcılık davaları, günümüzde en fazla karşılaşılan dava seçeneklerinden biridir. İnsanların büyük bir bölümü yolsuzluk işini meslek haline getirmiştir. Bu işi yapanlar, buldukları açıklardan faydalanarak insanları maddi olarak dolandırırlar. Bizim ya da tanıdığımız kişilerin başına gelen olaylardan bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yasaları takip etmek, her yasa hakkında bilgi sahibi olmak zordur.

Günümüzdeki mevcut yasada sorun teşkil etmeyen bir durum, yasanın değişmesi ile farklı şekilde incelenebilir. Dolandırıcı kişiler bu açıkları sürekli olarak takip eder. Dolandırıcılık olaylarına karşı araştırma hizmeti, yasaları son derece iyi bilen ekibi ile sizlere destek oluyor.

İnternet üzerinden kredi kartı dolandırıcılığı çok fazla dikkat çeken bir olaydır. Kişilerin kredi kartı bilgilerinin ele geçirilmesi ile dolandırıcılık yapılır. Bu anlamda güvenilir olmayan e-ticaret kurumlarında alışveriş yapmanız gerekir. Aynı zamanda kredi kartı bilgilerinizi asla diğer insanlar ile paylaşmayın. Aksi halde dolandırılma riski meydana gelir.

Yaptığımız araştırmalar sonrasında sizlerin maddi kayıplarınızı kurtarmaktayız. Aynı zamanda yaşadığınız sorunlar için tazminat davası açacak bir ekibe de sahibiz. Bizimle görüşmeleriniz tamamen gizli olacaktır. Bu anlamda süreçleri beraber ilerletiyoruz. Bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Özel dedektiflik hizmetleri, dolandırıcılık olaylarına karşı oldukça hassastır. İşlemlerinizi, kendi işimiz gibi görürüz.

Dolandırıcılık olaylarını araştırma nasıl olur?

Dolandırıcılık olaylarını araştırma konusunda uzman bir ekip ile sizlere yardımcı oluyoruz. 7/24 çalışma prensibine sahip bir ekibiz. Başınıza gelen dolandırıcılık olaylarının farklı boyutları olabilir. Dolandırıcılık türüne göre sizleri birimlerimize yönlendiririz. Sonrasında yaptığımız araştırma ile sizlere rapor sunarız.

Dolandırıcılık olayları için delil ve kanıt toplama işlemleri son derece önemlidir. Bu anlamda sizlerle iletişim halinde olmamız gerekmektedir. Ekibimiz ile sürekli olarak iletişim halinde olmanız önemlidir. Dolandırıcılık olaylarını araştırma nasıl olur sorusu, çok fazla merak edilen konular arasındadır.

Dolandırıcılık olaylarına önlem olarak bizi arayabilirsiniz. Başınıza gelebilecek dolandırıcılık olaylarına karşı sizlere gerekli bilgileri aktarabiliriz. Örnek olarak telefon dolandırıcılığı çok sık meydana gelen bir olaydır. Özellikle belli bir yaşın üstündeki kitle tercih edilir. Bize para atmazsanız, hapse düşersiniz minvalinde sizleri tehdit ederler. Ya da biz polisiz para atın diyebilirler. İzmir Dedektiflik Hiçbir polis sizden para talep etmez ya da direkt sizi arayarak muhatap olmaz.

Dolandırıcılık olaylarına karşı araştırma hizmeti kapsamında sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Ekibimiz 7/24 hizmet anlayışına sahiptir. Bu anlamda en detaylı şekilde sizlere yardımcı olmaktadır.

Category
Tags

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir