eş takibi hizmetleri

Eş takibi

Özel dedektiflik hizmetleri dediğimiz zaman akıllara pek çok farklı hizmet seçeneği geliyor. Eş takibi bu seçenekler arasında ön plana çıkmaktadır. Evli birey, eşinin kendisini aldattığını düşünüyor ise eş takibi hizmeti almak isteyebilir. Bu sayede kafasında var olan şüphelerden kurtulur.

Günümüzde aldatma oranlarında büyük bir artış yaşandı. Bu da boşanma oranlarında artışların meydana gelmesine neden oldu. Kişiler, daha bireysel  yaşama eğilimi gösteriyor. Boşanma oranlarında artış ile birlikte, insanların eşlerine bakış açıları da değişti. Bunlar dedektiflik hizmetlerinin daha popüler olmasına neden oldu.

Eğer siz de eşinizi takip ettirmek istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sadece aldatma değil, eğer eşinizin sakladığı bir şey olduğunu düşünüyorsanız da bu hizmete başvurabilirsiniz. Kumar ve alkol sorunu da sık rastlanan problemlerdir. Eğer eşinizin bu sorunları olduğunu düşünüyorsanız yardımcı oluruz. Aynı zamanda danışmanlık hizmetleri de veriyoruz.

Eş takibi, boşanma süreçlerine giden yolda önemlidir. Kişinin aklına şüphe düşerse, bunun nedenleri vardır. Genel olarak takiplerimiz şüpheleri doğru çıkarmaktadır. Fakat bunun istisnaları da vardır. Bu anlamda kafanızın rahat olması açısından özel dedektiflik hizmeti veriyoruz. Bizi takip etmeniz son derece kolaydır.

eş takibi

Eş takibi nasıl yapılır?

Eş takibi nasıl yapılır sorusu da merak edilen sorular arasında yer alıyor. Özel dedektiflik ekibimiz bu alanda uzmandır. Takip için farklı yöntemler geliştirir. Bu yöntemler ile takip işlemleri başlar. Eş takibi, günümüzde de çok sık tercih ediliyor.

İlk adımda sanal ve fiziki takip ekipleri kurulur. Eğer sanal takip yeteri kadar delil ve kanıt imkanı verirse, fiziki takibe gerek yoktur. Fakat bazı süreçlerde sanal takip yeterli olmaz. Bu konularda fiziki takip devreye girer. Fiziki takip ile, eşinizi en yakın şekilde takip ettirebilirsiniz.

Eş takibi süreçlerinde, eşiniz ile yakın ilişki kurmamız gerekebilir. Bunu farklı kimliklerle yaparız. Onun hayatına girerek sırlarını öğrenmeye çalışırız. Bu en zorlu dedektiflik hizmetlerinden biridir. Süreçlerin ilerlemesi zaman alabilir.

Eş takibi hizmeti uygun fiyatlar üzerinden veriliyor. Fiyat belirleme esnasında mekan ve süreçler gibi kıstaslar vardır. İşlem sonrasında fiyat belirleme yapılır. Fakat öncesinde de sizlere aşağı yukarı bir miktar söylenir.

eş takibi hizmeti

Eş takibini kim yapar?

Özel dedektiflik, Türkiye’de resmi kurumlara bağlı değildir. Birçok ülkede dedektiflik adalet birime bağlı bir teşkilattır. Ülkemizde ise özel dedektiflik büroları var. İşlemlerin tamamı bu şekilde yapılır. Eş takibi hizmeti bu anlamda çok fazla talep almaktadır.

Güvenli bir şekilde hizmet veren ekibimiz ile her an görüşebilirsiniz. Aynı zamanda takip süreçlerinde sizden ipuçları bilgileri isteyebilirler. Eğer boşanma sürecine girilecekse bu konuda da yardımcı olurlar. Aldatma boşanmak için yeterli bir delildir. Eğer eşiniz boşanmak istemese bile, bunu kanıtlamanız yeterli olacaktır.

Eş takibi için özel dedektiflik büroları oldukça detaylı araştırmalar yapar. Sosyal medya üzerinden kişinin tüm paylaşımları incelenir. Sonrasında süreç belirlenir. Eğer sosyal medya hesabı yoksa, yeni yöntemler belirlenmektedir.

Takip süreçleri hakkında bilgi almak için telefon üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 aktif seçenekler sunuyoruz. Bu anlamda kaliteli hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Aktif hizmet seçenekleri sunarak, sizlere yardımcı oluruz.

Eş takibi hizmeti evlilik öncesi takip hizmetleri kapsamı altında da değerlendirilir. Evlilik, kişinin hayatında mutlu olmak için önemli bir adımdır. Evleneceğiniz insan bu nedenle önemlidir. Sizin eş adayanız ile alakalı gözden kaçırdığınız noktalar olabilir. Biz sizler için gerekli araştırmayı yaparız. Uygun ücret politikası ile yardım ederiz.

Tags

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir