Alsancak dedektiflik

Alsancak Dedektiflik Bürosu

Dedektiflik, resmi ve özel olarak 2 başlık altında incelebilir. Resmi dedektif, emniyet teşkilatına bağlı olarak devlet için çalışmalarını sürdürmektedir. Bir anlamda gizli polis olarak bilinirler. Resmi kurumların işlemleri ile ilgilenirler. Aynı zamanda uluslar arası diplomasi için son derece önemli bir meslek grubudur. alsancak dedektiflik ise, özel dedektiflik hizmetleri vermeye devam etmektedir. Kişiler ya da kurumlar için üret karşılığı faaliyetlerde bulunurlar. Genel anlamda delil ve kanıt toplamaya dayalı bir meslektir. Toplanan delil ve belgeler, sonrasında hukuki süre için kullanılır.

Dedektifler, oldukça geniş bir çalışma alanına sahiptir. Sanal takip ve fiziki takip gibi süreçlerde başrol oynarlar. Takip süreçlerinde gizlilik esastır. Bunun yanında müşteri memnuniyetini ön planda tutmak gerekir. alsancak Kurumsal dedektiflik bürosu olarak,  profesyonel çalışma ekibi ile sorunsuz bir şekilde hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz, saha için ve saha dışı çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürmeye devam ediyor. 

Özel dedektiflik hizmetlerinden yararlanmak isteyen birey, ilk olarak güvenilir bir dedektiflik bürosu bulmalıdır. Bürolar, çok sayıda dedektiflerin uyum içinde çalıştıkları ortamlardır. Hukuksal süreçler, personel süreçleri, takipler ve bir çok konu ile alakalı uzman kadro hizmet seçenekleri sunar. alsancak dedektiflik büroları, sundukları hizmetler sayesinde, şüphelerinizi ortadan kaldırır. Delil ve kanıtlar ile mahkeme süreçleri doğru bir şekilde işler. Bu anlamda yasalara yardım etmek görev bilinci ile haraket etmekteyiz.

alsancak özel dedektif

Alsancak Dedektiflik Hizmetleri

 Alsancak dedektiflik hizmeti veren şirket sayısı son derece fazladır. Kişisel ve kurumsal olarak başvurularınızı yapabilirsiniz. Özellikle dolandırıcılık yöntemlerinde artış, dedektif ihtiyacını son derece arttırdı. Bu anlamda yeni yöntemler geliştirilmeye başlandı. Geliştirilen yöntemlere karşı ekibimiz yenilikçi bir bakış açısı ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. 

 • Eş takibi
 • Boşanma davalarına delil toplama
 • Evlilik öncesi araştırma hizmet
 • Velayet davalarına delil toplama
 • Tebligat adresi araştırma
 • Sahte ürün araştırma
 • Öğrenci takibi
 • Dolandırıcılık olaylarını araştırma
 • Personel takibi
 • Hırsızlık olaylarını araştırma
 • Marka sahteciliği araştırma
 • Adres takibi
 • Piyasa araştırma
 • Kart dolandırıcılığı takibi

Yukarıda belli başlı hizmet alanlarımız yer almaktadır. Bunlar haricinde de hukuksal ve kişisel sorunlarınızı çözmek için araştırma hizmetleri veriyoruz. Evcil hayvan bulma, kaybolan eşya bulma gibi hizmet seçenekleri sunmaktayız. Her türlü detay ile ilgilenerek sizlere en geniş şekilde hizmet sağlıyoruz. alsancak dedektiflik güncel vizyon ve misyonu ile faaliyetlerine devam ediyor.

Miras araştırması da son zamanlarda en fazla talep aldığımız konular arasında. Bireyler, miras paylaşımı konusunda sorun yaşayabilir. Bu anlamda uzman kişilerin bilgisi çok önemlidir. Aksi halde, aile bireyleri ve ya miras paydaşları tarafından dolandırılma riskiniz vardır.

Miras araştırma hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle dolandırıcılık konusunda yeni sistemlerin geliştirilmesi, insanların bazı konularda elini bağladı. Bu anlamda uzman kişilerden bilgi almak son derece önemli bir hale geldi. özel dedektiflik  bürosu olarak sorunlarınızın üstesinden gelme adına adımlar atıyoruz. Geniş bir çalışma alanında, maddi manevi konularda sizlere destek olmaktayız.

alsancak ozel dedektiflik bürosu

Alsancak dedektiflik bürosu 

Türkiye’de özel dedektiflik büroları yasal olarak bir yaptırıma tabii değildir. Kısaca, özel dedektif bürosunu yasal olmadığına dair bir kanun yoktur. Anayasada, ilgi madde gereğince devletin bu tarz teşebbüslere destek olacağı ifade edilmektedir. Alsancak özel dedektiflik bürosu bu anlamda güven verici şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyor.

Eş takibi konusu tarafımıza en yoğun talep gelen hizmet alanımızdır. Özellikle aldatıldığını düşünen bireyler, eşlerini takip ettirmek isterler. Bu sayede gerçeği öğrenmiş olurlar. Özellikle çiftlerin ikisinin de çalıştığı evliliklerde, bireylerin takip etmek için zamanı olmayabilir. Bu anlamda destek almak gerekir. Özel dedektiflik bürolarının herhangi bir yaptırım hakkı yoktur. Sadece sizler için delil toplarlar ve bunu mahkemeye sürerler. Bu sayede yargının daha iyi işlemesine yardımcı olurlar.

Alsancak dedektiflik büroları  hukukun üstünlüğü ilkesine göre hareket eder. Ekip içinde emekli polis, sosyolog, psikolog ve avukat gibi farklı meslek gruplarından insanlar vardır. Aynı zamanda destek ekibimiz de iletişim konusunda yetenekli ve lisans mezunu kişilerdir. 7/24 iletişim kurarak taleplerinizi iletebilirsiniz. Konunuz hakkında derin bir araştırma yapmak adına vereceğiniz bilgiler çok önemlidir. Bu anlamda şeffaflık politikası ile hareket ediyoruz.

alsancak dedektiflik bürosu

Alsancak dedektiflik büroları

İSO 9001 hizmet kalite belgesi ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Aynı zamanda tüm personel kadromuz dedektiflik sertifikasına sahiptir. Alsancak Bölgesi dedektiflik büroları olarak geniş bir hizmet ağına sahibiz. Adres tespiti, kayıp bulma gibi konularda da hizmet sunuyoruz. Bu anlamda özel sistemlerden yararlanma şansına sahibiz. Kurmuş olduğumuz ağ ile sizleri mutlu etme odaklı çalışmaktayız.

Referansları görmek için sitemize erişim yapmanız mümkündür. Sitemiz üzerinden, hizmetlerimiz, vizyon, misyon ve iletişim konuları hakkında bilgi alma şansınız bulunmaktadır. Aynı zamanda toplum bilincine yönelik hizmetler gerçekleştiririz. Adaletin yerin bulması için elimizden geleni yapmaktayız. Ege Alsancak dedektiflik hakkında detaylı bilgi için sitemizde yer alan diğer yazıları da okuyabilirsiniz. 

Tags

No responses yet

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir