marka araştırması

Marka Sahteciliği ve ihlali Araştırma Hizmeti

Kendini ispatlayan firmaların, markalarını koruma yaptıkları uygulamaya markalaşma ismi verilmektedir. Markalar, pazar paylarını arttırmak ve ürünlerini en doğru şekilde satmak adına markalaşma yolunu tercih ederler. Marka tescili ise, ürünün orijinalliğinin ve kalitesinin belgelendirilmesi anlamına gelmektedir. Marka sahteciliği bu anlamda her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Marka sahteciliğinde yaşanan artış beraberinde son derece büyük sorunları da getiriyor. Marka sahteciliği ve ihlali araştırma hizmeti, bu anlamda özel dedektiflik hizmetleri tarafından sunulan oldukça önemli bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.

Marka demek sadece ürün içeriği demek anlamına gelmez. Reklam soğanı, ürün paketlenmesi, büyüklüğü ve renkleri toplu olarak markayı oluşturan etmenlerdir. Şirketler marka adı altında dünya üzerinde faaliyet gösterirler. Bu markanın yeterliliği ile direkt olarak alakalı bir durumdur. Bazı kişiler ise, marka üzerinde küçük oynamalar yapar, ucuz maliyet ile aynı marka adında piyasaya ürün sokar. Bunların belgesi ve sertifikası olmaz. Bu anlamda sahte marka olarak geçerler. Sizlere verdiğimiz hizmet sahte ürünleri bulmak ve bunları tespit etmeye yönelik hizmetlerdir.

Marka Sahteciliği ve İhlali

Marka sahteciliği ve ihlali, Büyük şirketleri bile oldukça büyük zararlara uğratabilir. Bu noktada sadece maddi zarar değil, markanın almış olduğu manevi zarar da büyük önem taşır. Aynı marka adı altında farklı ürünleri piyasaya sürülen çok fazla sahte ürün vardır. Bu ürünler markanın imajını büyü ölçüde zedeler. Kişiler, gerçek marka ürününü aldığını zannederek, o markaya karşı bir ön yargı geliştirir.

Genel olarak sahte marka ve belgeli marka arasında yapan kurumların çok büyük savaş halinde olduğunu ifade etmek gerekir. Satılan sahte ürünlerin de sağlık açısından zararlı olabileceği göz önünde bulundurulmalıdır. Bunlar herhangi bir bakanlık tarafından onaylı değildir. Bu nedenle, aldığınız ürünlere dikkat etmeniz son derece önemlidir. Aksi halde istemediğiniz sorunlar ile karşı karşıya kalmanız mümkündür.

Dedektifler, satış anında, satış öncesinde ve bir çok konuda devreye girerler. İlk olarak bize gelen başvuruları değerlendiririz. Başvuruları doğru bir şekilde değerlendirdikten sonra, gerekli işlemleri yaparız. Marka sahteciliği ve ihlali araştırması, taklit yapan firmayı belirleme aşaması olarak bilinir.

Marka sahteciliği ve ihlali araştırma nasıl olur?

Marka sahteciliği ve ihlali araştırma hizmeti nasıl olur sorusu, son zamanlarda merak edilen konulara arasında yer alıyor. Ekiplerimiz alanında uzman bireylerden oluşmaktadır. Bu sayede sizlere en iyi hizmeti vermek adına yardımcı olurlar. Marka sahteciliği ve diğer konularda hizmet almak için bizi takip etmeye devam edin. Araştırma hizmetleri kapsamında sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Marka sahteciliği için verilecek olan cezalar suçun büyüklüğüne göre değişim gösterir. Eğer büyük bir sahtecilik söz konusu ise, cezanın boyutu da farklı olmaktadır. Hapis cezalarına varan sonuçlar da bulunuyor. Bu anlamda, yargı da sizlere yardımcı oluruz.

Marka sahteciliği ve ihlali araştırma hizmetleri kapsamı altında sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Özel dedektiflik ekibimiz 7/24 hizmet anlayışı ile sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Ekibimiz ile görüşme yapmak için ilk olarak onlara ulaşmanız son derece önemlidir. En yeni çalışmalar, en güvenilir hizmetler ve çok daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin

Markaların taklit edilmesi ilk başta gerçek markanın prestijini de olumsuz etkiler. Bunun yanında marka sahibine büyük bir zarar sağlar. Bunları tamamen değerlendirmek ve bu şekilde hizmet vermek son derece önemlidir. Bizimle 7/24 görüşerek sorunlarınıza net bir şekilde yanıt almanız mümkündür.

Category
Tags

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir