patent hırsızlığı tespiti

Patent hırsızlığı araştırma

Büyük ve küçük ölçekli firmalar, üretim yaptıkları ürünler için farklı pazarlama teknikleri kullanır. Bu pazarlama teknikleri ile ürünleri satmak adına çaba gösterirler. Üretim sonrasında, ürününün bize ait olduğunu gösteren belgelendirilmelidir. Kimlik belgesine patent ismi verilir. Bu şekilde ürünün size ait olduğunu ispatlayabilirsiniz. Dolandırıcılar ise, ürünü taklit ederek piyasaya aynı marka ile ürün sunarlar. Buna ise patent hırsızlığı adı verilir. Patent hırsızlığı konusunda patent hırsızlığı araştırma hizmeti devreye girer. Özel dedektiflik hizmetinin bir alanıdır. Şirketimiz bu alanda sizlere geniş imkanlar sağlar. Delil ve kanıt toplayarak süreçlerinizi yönetir.

Patent almak için çok fazla işlem gerekir. Bunun manevi ve maddi boyutları da vardır. Bunlar arasında markanızın çalınması ve bu şekilde satış yapılması oldukça rahatsız edici bir boyuttur. Hukuk anlamda yaptırım şarttır. Bunu deliller ile kanıtlamanız gerekir. Özel dedektiflik hizmeti olarak sizlere bu süreçlerde yardımcı oluyoruz. Uzman bir ekibe sahibiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapıyoruz.

Aynı zamanda marka ismi için de aynı durum geçerlidir. Bazı dolandırıcı firmalar logo işaretini ve marka ismini anlaşılmayacak şekilde değiştir. Bu şekilde hem müşteri hem de marka sahibi dolandırılmış olur. Müşterinin markanıza karşı olan güveni sarsılabilir. Çünkü ucuz malzeme kullanılır ve piyasadaki ürün sizinki kadar kaliteli olmaz.

Patent hırsızlığı araştırma konusunda sizin için hukuki süreçleri yönetiriz. Bu anlamda elimizdeki tüm imkanları kullanırız. Oluşturduğumuz insan ağının da bunda etkisi vardır. Manevi ve maddi anlamda zararlarınızı kapatıyoruz.

patent hırsızlığı

Patent Hırsızlığı araştırma

Şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışına sahiptir. Gizlilik ile süreçler yönetilir. Bu anlamda kaliteli ve güvenilir hizmet veririz. Sürece göre belirli yöntemler izlemekteyiz. Yurt dışında eğitim gören sertifikalı dedektiflere sahibiz. Her anlamda uzman bir kadroyuz. Bizi tercih etmeniz halinde sorunlarınız kısa süre içinde çözülür. Patent hırsızlığı araştırma hizmeti, en fazla talep aldığımız konular arasındadır.

Patent hırsızlığı konusunda şüpheleriniz varsa bizi arayabilirsiniz. Dolandırıcıların kimliklerin, üretim yerlerini ve pazarlarını kısa süre içinde çözebiliriz. Güvenlik teşkilatı ile ortak çalışmalar sürdürüyoruz. Hukuki süreçleri yakından biliyoruz. Bu da sizlere daha iyi hizmet vermemize neden oluyor. İstediğiniz her saat bizi arayabilirsiniz.

patent hırsızlığı hizmeti

Patent hırsızlığı özel dedektiflik

ygöstermezler. Bu şekilde kısa yoldan para kazanmak adına hırsızlık yaparlar. Eski zamanlarda hırsızlık sadece soygun olarak görülürdü. Günümüzde bunun farklı yöntemleri vardır. Kişiler farklı yöntemler belirler. Bu yöntemler ile sizleri dolandırırlar. Dolandırıcılığa maruz kalmamak için bizi tercih edin. Patent hırsızlığı araştırma ekibimiz ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Bu sonuç almanız adında daha etkin bir hamle olacaktır. Güvenilir ve kaliteli hizmet seçenekleri için bizi takip edin.

Ekibimiz Türkiye’nin her bölgesinde dedektiflik büroları üzerinden işlem gösteriyor. Misyon ve vizyonumuz halkın daha bilinçli olması üzerinedir. Bu sayede mağduriyetler yüksek oranda azalır. Bilgili bir toplum dolandırıcıların önünü kesecektir. Yenilenen anlayış ile hareket ederek, sizlerin mağdur olmaması için zemin sunuyoruz.

Bizimle irtibat kurmanız için ilk adımda aramanız son derece önemli. Görüşmelerimiz gizlilik çerçevesindedir. Şeffaf bir şekilde sizinle irtibat halinde kalırız. Sizlere gerekli bilgileri aktarmaktayız. Kanıt ve delil toplayarak, mahkemelerde daha hızlı sonuç alıyoruz. Patent hırsızlığı araştırma ekibimiz, hukuksal süreçleri yakından tanır.

Yasal süreçler belirleyicidir. Kişi yasal süreçleri en iyi şekilde yönetmelidir. Belirlenen bu süreçlerde bizden destek almanız önemlidir. Patent hırsızlığı araştırma hizmeti kolluk kuvvetlerinin de mücadele ettiği bir alandır. Bu konuda devletimize de yardımcı olduğumuzu ifade edebiliriz.

Tags

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir