personel takibi araştırması

Personel Takibi ve Araştırma Hizmeti

Şirketler, personel alım ve yönetim sürecinde kimi zaman şüphe içine düşebilmektedir. Şirketleri aile olarak düşünecek olursak, ekibe alınan personel ailenin bir parçasıdır. Bu anlamda güvenilir olması, sicilinin temiz olması ve referansları son derece önemlidir. Özel dedektiflik hizmeti, personel takibi ve araştırma hizmeti konusunda sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. 

Şirketleri yapboz olarak düşünürsek, personel bu yapbozun önemli parçalarıdır. En küçük ayrıntının yapbozu mahvetme ihtimali vardır. Fakat bu ayrıntı yapbozu tamamlayan parça da olabilmektedir. Yanlış personel seçimi şirketin sonu olabileceği gibi, gelişimi açısından da önemli bir etken olabilmektedir. Personel takibi ve araştırma hizmeti bu anlamda çok önemlidir. Kalifiye bir elemanı, sadece kötü bir özelliği yüzünden işe almayan İnsan Kaynakları, kimi zaman yanlış personeli işe alabilir. Sizlere verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile bu konuda yardımcı oluruz.

Şirketlerin dönem dönem personel ihtiyacı olmaktadır. İhtiyaç dahilinde personel alımı son derece stresli bir iştir. Açılan pozisyonlara, ihtiyaç olan eleman sayısından daha fazla baş vuru olmaktadır. Ülkemizde işsizlik göz önüne alındığı zaman, vicdan yapan işe alımcılar büyük sorunlar yaşayabilir. Ekibimiz bu zorlu süreçlerde sizlere yardımcı olmaktadır. Personel takibi ve araştırma hizmeti için bizi takip edin.

Personel takibi ve araştırma

İşe alım süreci sonrasında, personel takibi ile, işe alınan kişi hakkında bilgi toplanabilir. Bunun yanında şüphe duyduğunuz eleman ile alakalı takip yapabilirsiniz. Bu takip fiziksel ve ya sanal takip olabilmektedir. İş yerlerinde genel olarak fiziksel takip tercih edilir. İş yerine yerleştirilen dedektif, tüm süreçleri rapor halinde şirket sahibine sunar. Bu sayede iş geliştirme yapmak için önemli bir adım atılır.

Ekibimiz sizlere 7/24 hizmet sunan son derece profesyonel bir anlayışa sahiptir. Sürekli olarak sizlerle iletişim halinde olarak tüm süreçleri yönetiriz. Doğru elemanı bulmak bu anlamda son derece önemlidir. Nokta atışı ile riski en aza indirmek mümkündür.

Personel takibi ve araştırma konusunda bilgi almak için ilk etapta sitemizi takip edebilirsiniz. Sizler için güvenilir hizmet seçenekleri sunan bir ekibimiz bulunuyor. Yetenekli ekibimiz, her konuda sizlere destek olmaya devam ediyor. Kısa süre içinde sizlerle iletişim halinde olarak sorunlarınızı çözme noktasında adımlar atıyoruz. Bizimle görüşmek için yapmanız gereken sadece aramak. Sonrasında sizlerle tüm süreçleri hızlı bir şekilde değerlendiririz. Değerlendirmelerimiz rapor olarak sunulur.

Personel takibi nasıl olur?

Personel takibi ilk olarak işe alım süreci ile başlar. İşe alım sürecinde doğru mecralarda olmak ve doğru iletişim kurmak önemlidir. Kişinin vermiş olduğu CV doğru şekilde incelenmelidir. Aynı zamanda CV kontrol etmek amaçlı dedektiflik bürolarımız sizlere yardımcı olabilir. Bir çok kişi, sadece işe alınmak amacı ile sahte CV hazırlayabilir. Bunun önüne geçilmesi için gerekli olan araştırmanın yapılması gerekir.

Personel takibi için uzman dedektiflik büromuz ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz, sorunsuz olarak sizlerle iletişim halindedir. Bu iletişimin en iyi şekilde olması adına bizi aramanız yeterli olacaktır. Her zaman bizi arayabilir ve sorunlarımızı çözebilirsiniz. Yeterli araştırma yapılması halinde, süreçler en iyi şekilde yönetilir. 

Personel araştırması, gerekli olması halinde detaylı bir şekilde yapılır. Personelin özel hayatı, aile hayatı ve iş çıkışı yaptıkları araştırılır. Bunlar hakkında detaylar alınır. Aynı zamanda iş hayatında tüm süreçleri takip edilir. Takip sonuçları yöneticilere raporlanır. Rapor üzerinden yeni süreçler hazırlanır. Araştırma ve geliştirme hizmetleri hakkında bilgi almak için bizi takip etmeye devam edin.

Category
Tags

No responses yet

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir